Nowe elektryczne gilotyny do papieru firmy Boway już dostępne!

Witamy na naszej nowej stronie
30 sierpnia 2018
Foliarki do papieru
Centrum prezentacyjne IGM
11 sierpnia 2019
Witamy na naszej nowej stronie
30 sierpnia 2018
Foliarki do papieru
Centrum prezentacyjne IGM
11 sierpnia 2019

Nowe elektryczne gilotyny do papieru firmy Boway już dostępne!

Gilotyny do papieru firmy Boway to od kilku lat niezmiernie popularne urządzenia do cięcia papieru na polskim rynku poligraficznym.
Dobra jakość urządzenia w połączeniu z adekwatną ceną spowodowały, że urządzenia te wybierane są często przez właścicieli drukarni cyfrowych oraz punktów reprodukcyjnych.
Jako pierwsi mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową wersję tych popularnych urządzeń.
Nowa wersja elektrycznych krajarek do papieru przeszła gruntowną modernizację. Na szczególną uwagę zasługuje ulepszone, wielopunktowe prowadzenie siodła i rozbudowany dotykowy interfejs urządzenia.
Producent zaproponował także nowe parametry pracy urządzenia zwiększając wysokość stosu cięcia i zmniejszając minimalną resztkę arkusza. Urządzenie jest teraz zdecydowanie bardziej precyzyjne i pracuje szybciej.
Gilotyna elektryczna Boway DigiCutter dostępna jest w dwóch wariantach – o szerokości cięcia 46 mm i 49 mm.
Urządzenie występuje również w wersji hydraulicznej – tutaj firma Boway oferuje krajarki HydroCutter o szerokościach cięcia 52 mm, 56 mm oraz 67 cm.
Niezależnie od rodzaju gilotyny, który Państwo preferują – zasługuje ona na uwagę – atrakcyjna cena, dobre parametry i nowy design rokują sukces tych urządzeń. Pierwsze instalacje już za nami!
Wszystkie wersje urządzeń dostępne są w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z dokładną specyfikacją produktów w zakładce PRODUKTY/GILOTYNY.