Nasi Partnerzy

Xerox Corporation – amerykański koncern, jeden z największych na świecie dostawców cyfrowych drukarek oraz usług outsourcingu druku, zarządzania dokumentami i procesami back office.
Xerox Polska jest czołowym dostawcą urządzeń drukujących i kopiujących w obszarze biurowym i produkcyjnym w kraju. Stale dywersyfikuje ofertę, uzupełniając ją o nowe rozwiązania, zwłaszcza z obszaru technologii cyfrowych.

 

Produkty tego producenta

Firma Duplo International z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest światowym liderem na rynku rozwiązań introligatorskich. Istnieje na rynku od ponad 50 lat w pełni dostosowując się do najistotniejszych i kluczowych wymagań nowoczesnych drukarń. Jej centra produkcyjne znajduje się w Japonii, na Tajwanie i w Chinach.

 

Produkty tego producenta

Plockmatic International AB, jeden z wiodących twórców i producentów technologii wykańczania dokumentów. Firma specjalizuje się w produkcji systemów broszurujących.
W 2013 roku firma Plockmatic, przejąła angielską firmy Morgana Systems, produkującej szeroką gamę urządzeń do cyfrowej introligatorni (m.in. złamywarki, bigówki, oklejarki, lakierówki czy systemy do broszurowania).

 

Produkty tego producenta

Uchida jest to japońska firma z wieloletnią tradycją. Początek działalności sięga 1910 r. Maszyny tej firmy charakteryzują się niezwykła precyzją i szybkością i trwałością
Posiada szeroką gamę produktów od urządzeń cyfrowych. Misją Uchida Yoko Global Limited jest dostarczanie doskonałych produktów do Japonii ze świata, a także dostarczanie doskonałych produktów z Japonii na cały świat.

 

Produkty tego producenta

 

Mimaki to wiodący japoński producent wielkoformatowych drukarek atramentowych i urządzeń tnących dla branży oznakowań/grafiki, a także rynków przemysłowych i włókienniczych/odzieżowych. Firma Mimaki opracowuje kompletne linie rozwiązań dla wszystkich sektorów: sprzęt, oprogramowanie, a także związane z nimi materiały eksploatacyjne, takie jak atramenty i ostrza do cięcia. Swoją innowacyjność, wysoką jakość i niezawodność produkty firmy Mimaki zawdzięczają technologii wodnych, lateksowych, solwentowych atramentów utrwalanych diodami UV.

 

Produkty tego producenta

Japoński producent ploterów tnących. Urządzenia tej firmy charakteryzują się niezwykła precyzją i szybkością i trwałością

 

Produkty tego producenta

 

Chiński producent ekonomicznych urządzeń introligatorskich
Firma specjalizuje się w produkcji gilotyn, foliarek oraz oklejarek do książek.
Produkowane przez Boway gilotyny oraz foliarki są obecnie najczęściej sprzedawanymi urządzeniami tego typu w Polsce.

 

Produkty tego producenta

 

 

Firma z Korei z ponad 20 letnią tradycją w produkcji urządzeń do foliowania.
Obecnie firma GMP posiada ciekawą ofertę urządzeń do uszlachetniania bezmatrycowego.

 

Produkty tego producenta

Fiński producent, niskonakładowych urządzeń do oprawy miękkiej, twardej, a także produkcji fotoksiążek i fotoalbumów.

 

Produkty tego producenta

Firma założona w 1976 r w Korei. Początki SPC to produkcja wierteł. Obecnie firma SPC to potentat w produkcji urządzeń do dziurkowania i bindowania.
SPC zawsze wyróżniała się jako firma innowacyjna, która nieustannie opracowywała nowe produkty.

 

Produkty tego producenta

Założona w 1993 roku w Korei. firma TACHOPLUS specjalizuje się w produkcji oklejarek do książek eksportuje je do całej Europy, Ameryki, Azji i Afryki.

 

Produkty tego producenta