Witamy na naszej nowej stronie

Nowe elektryczne gilotyny do papieru firmy Boway już dostępne!
30 września 2018
Nowe elektryczne gilotyny do papieru firmy Boway już dostępne!
30 września 2018

Witamy na naszej nowej stronie

Drodzy Klienci

Witamy na naszej nowej stronie. Strona w nowej odsłonie przygotowana została tak, aby była dla Państwa jak najbardziej funkcjonalna. Zmieniliśmy układ strony poprawiając jej czytelność.

Wprowadziliśmy praktyczne rozwiązanie wyszukiwania produktów – wg procesu poligraficznego poprzez intuicyjny system ikon znajdujący się na stronie głównej. Dla osób, które szukają konkretnego produktu pozostawiliśmy możliwość poznania oferty w zakresie określonej grupy produktów, jak gilotyny, foliarki, bigówki, druk cyfrowy, itp.. Ta możliwość znajduje się w górnym menu PRODUKTY.

Startujemy i sukcesywnie dodajemy kolejne produkty nadając im szczegółowy i przejrzysty opis, ale na to potrzeba czasu. Dlatego jeżeli nie widzicie Państwo na stronie produktu, którego szukacie – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przy pomocy formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce KONTAKT. Oferta firmy jest zdecydowanie szersza niż prezentowana ilość produktów w początkowej fazie wdrażania nowej strony. Zapraszamy także na aukcje wybranych produktów na platformie Allegro.

Poza maszynami nowymi będą mogli Państwo nabyć u nas używane urządzenia introligatorskie. Zdecydowaną korzyścią takiego rozwiązania jest  cena. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia zakładki GIEŁDA MASZYN.

Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej usługi montażu, przeglądu lub kalibracji urządzeń zachęcamy do kontaktu z naszym Serwisem. W przypadku wystąpienia usterki maszyny polecamy skorzystanie z serwisowego formularza zgłoszeniowego znajdującego się w zakładce SERWIS. W formularzu zgłoszenia jest możliwość dołączenia zdjęcia lub filmu obrazującego problem, dzięki czemu będziemy mogli sprawniej rozpoznać przyczynę usterki i dobrać odpowiednie rozwiązanie w celu jej usunięcia.

Zapraszamy do eksplorowania strony, w razie pytań – zachęcamy do kontaktu.